Alarmy i immobilizery

 

            Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się montażem nietypowych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych.  Dzięki współpracy z firmą Digitalsystems, nasza oferta wzbogaciła się o całą paletę alarmów Tytan. Uzupełnieniem oferty są profesjonalne immobilizery firmy Proxima, które pozwalają spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania klientów.

Dlaczego warto zabezpieczyć swoje auto w naszym warsztacie, mimo subiektywnie korzystniejszej oferty konkurencji?

 Odpowiedź jest prosta:

 

-po pierwsze naszą domeną jest jakość, a nie ilość.

 Poprawne i staranne rozprowadzenie wiązek po aucie oraz maskowanie przewodów taśmą identyczną z tą, którą stosuje producent auta wymaga czasu. Na założenie alarmu w popularnym aucie osobowym potrzebujemy od 4 do 8 godzin.

 

-po drugie

w trakcie montażu często konieczne jest rozpinanie różnych kostek i złącz w samochodzie. Powoduje to zapamiętanie usterek w sterownikach auta.

Po montażu wykonujemy pełną diagnostykę komputerową, w trakcie której sprawdzamy wpływ alarmu na zachowanie się systemów w samochodzie, oraz kasujemy wszelkie przypadkowe usterki. Ponadto nowoczesne samochody wyposażone w sieć CAN, często wymagają aktywacji funkcji alarmu w tzw. komputerze pokładowym. Bez tego alarm nie będzie poprawnie, lub wcale pracował.
Dzięki dostępności do testerów fabrycznych, nie stanowi to dla nas żadnego problemu.